17 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Необычный диск для хранения данных
« назад

31 января 2012 13:48

Необычный диск для хранения данных

 
За час свого існування компанія Millenniata не випустила жодного продукту, бо створювалася як дітище для реалізації нових ідей. А ось недавно 8 серпня в світі з'явилася інформація про те, що ця компанія створила незвичайний диск для зберігання даних. До того ж розробку з назвою M-Disc підтримує відома всім компанія LG, та й самі диски, на думку творців, призначені для зберігання інформації не одне тисячоліття.
Такий M-Disc може «читати» звичайний DVD-програвач. Але найважливіше в ньому - його велика зносостійкість, перевірена серією випробувань військовими вченими з бази на озері Чіно. Адже спочатку пристрій для зберігання інформації розроблялося в рамках оголошеного у 2009 році тендеру на створення обладнання, що має пряме відношення до армії.
В ході тестування 25 експериментальних дисків три рази поміщалися в особливу камеру і піддавалися температурного впливу в 85 ° C при відносній вологості в 85%, і додатково опромінювалися за допомогою світла у всіх діапазонах. У підсумку диски Millenniata залишилися єдиними зразками, повністю зберегли всі дані. За твердженням фахівців нові диски також можуть витримувати певний надвисокий і наднизький температурні режими.
Згідно з розрахунками розробників при відповідному зберіганні «кам'яний» M-Disc буде працездатний одну-десять тисяч років. А досягається подібна стійкість завдяки використанню неорганічних матеріалів. У процесі запису, виробленої за допомогою потужного лазера, на поверхні інформаційного накопичувального пристрою интернет магазин Miramax випалюються виїмки, спекающиеся з часом, і формуються полікристали. Такими ж сполуками володіють багато гірські породи.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7721209526062