22 июл 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Сенсорные экраны с осязанием?
« назад

22 декабря 2011 16:42

Сенсорные экраны с осязанием?

 
Підключити дотик до користування комп'ютерами і електронікою, а то й просто до перегляду кінофільмів і телепередач - вражаюча мета компанії Senseg. Створення «тактильного екрану» йде повним ходом.
Розробники з японської компанії Senseg обіцяють перетворити сенсорні екрани в тактильні, на яких в залежності від завдань змінювалися б текстури, рельєфні обведення і об'єкти. Що й казати, завдання складне і корисна: уявіть собі, наскільки це полегшить користування сенсорними екранами. А головне - цілком вирішувана, і автори вже представили діючий прототип телевізора з тактильним екраном, на якому можна помацати динамічно змінюються текстури. У технології використано звичайне кулоновское тяжіння протилежних електричних зарядів: до поверхні екрану підводяться найтонші провідники, на які подається потрібний заряд.
Шкіра, володіючи власним зарядом, притягується або відштовхується до поверхні з тією чи іншою силою, заданої силою поданого на провідник струму. Так, складним чином варіюючи напруга на провідниках, можна створювати навіть складні текстури і поверхні интернет магазин Miramax. Точніше кажучи, їх ілюзію. Серед помітних достоїнств цього дотепного підходу можна назвати відсутність рухомих частин, легкість масштабування для використання на екранах різного розміру, від смартфона до якої-небудь 50-дюймової панелі телевізора. Представники Senseg обіцяють, що на доведення технології до розуму їм знадобиться не більше двох років.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7808570861816