17 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Мир Таллин – город трубочистов
« назад

23 января 2012 11:10

Таллин – город трубочистов

 
Пічні труби, що стирчать над гострими дахами пряникових будиночків Талліна, - не просто красива декорація. Печі в будинках дійсно топлять. А де труби - там і сажотруси. Справжні. Живі.
Он вона йде назустріч - жива легенда замурзана, в чорному форменому кітелі і капелюсі-казанку, з блискучою мідною пряжкою на животі і такими ж блискучими гудзиками. Якщо ви знаєте, як поводитися з легендами, то не забуде привітати його і потриматися за його гудзик - це приносить удачу.
Ще б не приносила удачу зустріч, якої з теорії ймовірності, мабуть, і бути не могло: у всій Естонії (в Талліні і того менше) сажотрусів з півсотні, з них половина - дипломовані.
Дипломовані сажотруси? Фахівці в області теорії і практики верхолазанія і порівняльного аналізу ширини труб? Ось ви смієтеся, а між іншим, існує Європейська федерація сажотрусів, що видає сертифікати.
Майбутній сажотрус проходить двотижневі курси, два тижні працює помічником свого старшого колеги і здає іспит на володіння професійними навичками. Сажотрусу потрібен ідеальний вестибулярний апарат (без нього по крутих дахах не видертися), відсутність алергії на дим, сажу і, звичайно, хороша фізична форма.
Чому вважається, що зустріч з сажотрусом приносить удачу? Є версія, що колись його головним знаряддям праці була мітла, і не яка-небудь, а березова - це дерево вважалося символом родючості.
Але, здається, все набагато простіше: робота сажотруса завжди була небезпечною (вони і зараз працюють без страховки - з нею незручно), і якщо він спускався з даху живий і неушкоджений - стало бути, доля до нього благоволить. Чому б такому щасливому хлопцеві не поділитися з охочими своєю удачею?
Якщо хочете підвищити свій шанс на успіх, приїжджайте в Таллінн в період з серпня по грудень: перед початком опалювального сезону у столичних сажотрусів повно роботи.
Щоб забезпечити себе щастям на все життя, в цей же час в Талліні найкраще виходити заміж - якщо сажотрус зустріне весільну процесію і скаже пару добрих слів молодим интернет магазин Miramax, довге і щасливе спільне життя їм забезпечена.
Тільки не намагайтеся горезвісну гудзик на радощах відірвати: вони до кітелю не пришита, а схоплені металевими кільцями. Щоб не розкидатися удачею наліво і направо.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8111219406128