16 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Смартфон заботится о хозяине
« назад

Смартфон заботится о хозяине

 

"Як я себе почуваю зараз?" Ваш смартфон може бути не настільки проникливим, щоб знати відповідь на це питання, але скоро з'явитися новинка, яка зможе оцінити ваш настрій і визначити, чи страждаєте ви від симптомів депресії. Mirnt.ru стало відомо, що дослідники з Північно-західного університету створюють свого роду віртуального терапевта під назвою Mobilyze, який зможе сигналізувати людям, схильним ігнорувати симптоми депресії, про те, що потрібно вжити заходів.

Алгоритм на основі Mobilyze буде робити висновки на основі зібраних даних - місце розташування, соціальна активність, фізична активність, що робить користувач, і т.д. Таким чином, Mobilyze буде порівнювати моделі поведінки, і визначати, чи веде себе людина як зазвичай або відхиляється від свого нормального поведінки.

Ці дані будуть збиратися з датчиків, технологія яких вже присутня в більшості смартфонов (Bluetooth, GPS, гіроскопи, акселерометри, і Wi-Fi).

Якщо телефон визначає, що людина діє в пригніченою манері, він може надати автоматизовані повідомлення друзям користувача, членам його сім'ї або безпосередньо користувачеві, пропонуючи їм подзвонити комусь або просто вийти з дому і щось зробити, тобто провокує їх негайно вжити відповідних заходів.

Додаток Mobilyze зможе допомогти людям, які страждають від симптомів депресії. Можливо, вже цього року Mobilyze интернет магазин Мирамакс буде доступний користувачам і можна буде просто завантажити програми на телефон.

Ця технологія вже була випробувана на восьми пацієнтах. У всіх спостерігалося поліпшення і зниження симптомів депресії. Остання стадія тестування програми Mobilyze намічена на це літо.

     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7996439933777