17 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Ученые «взломали» нейроны мышей
« назад

Ученые «взломали» нейроны мышей

 

У новому дослідженні, яке має велике значення для лікування психічних розладів, вчені «вкрали» спогади лабораторних мишей, змусивши їх сформувати «гібридні спогади», які були комбінацією реальної пам'яті і зміненого оточення. Позитивні результати досліджень, в кінцевому рахунку, допоможуть вченим лікувати людей з розладами пам'яті, проводячи маніпуляції з пам'яттю у хворих, що страждають на шизофренію і посттравматичним стресовими розладами.

 Уява може мати дуже сильний ефект на пам'ять, і нейробілологі починають розгадувати фізичний зв'язок між ними. У цьому дослідженні вчені з науково-дослідного інституту Scripps генетично створили нових мишей. У цих мишей створені рецептори пам'яті зі спеціальними «спусковими» механізмами, які будуть активувати процеси сприйняття. Відповідну техніку назвали DREADD-рецептором (штучним рецептором, який активується виключно спеціально розробленим наркотиком). Команда дослідників працювала з реакцією тварин на страх.

 Під час експерименту дослідники привчили мишей боятися одну клітку, піддаючи їх шоку, кожен раз, коли вони перебували в ній. Цей страх активував потрібні рецептори нейронів. Коли миші були в іншій клітці, вчені дали мишам препарат, який активував ті ж самі рецептори, викликаючи у мишей той же страх, що і в першій клітці. Миші боялися другого клітини, так само як і першої, у них сформувалася гібридна пам'ять, яка була розділена між двома клітинами. Вчені зробили припущення, що можливо оновити пам'ять про страх, навіть якщо не було факторів, які його провокують.

Тепер команда Scripps хоче вдосконалити нейронну маніпуляцію, щоб вона могла включати всю пам'ять повністю - таким чином, щоб миша думала, що вона перебуватиме в клітці «страху», навіть якщо вона фактично в ній не перебувати.

Вчені стверджують, що дані дослідження також допоможуть при лікуванні людей. Хвороби, пов'язані з психічними розладами, з неправдивими спогадами і завдають шкоди страхами, такі як шизофренія, можна буде вилікувати препаратами, які зможуть впливати на потрібні нейрони интернет магазин Мирамакс, і, таким чином, допомогти пацієнтам жити більш здоровим життям. Дослідження було опубліковано в п'ятницю в sciencemag.

     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.843138217926