16 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Робот - триатлонист
« назад

14 февраля 2012 10:23

Робот - триатлонист

 

Знаменитий робот Evolta, представлений корпорацією Panasonic як самий витривалий робот в світі, візьме участь у найважчих змаганнях з триатлону, які відбудуться на Гаваях.


Тріатлон включає в себе три види. Спочатку потрібно проплисти 3,6 кілометра, потім проїхати на велосипеді дистанцію в 182 кілометрів і на заключному етапі пробігти марафонську дистанцію завдовжки 42 кілометри 195 метрів. Не багато хто з людей здатні витримати такі випробування і жодному роботу ще ніколи не вдавалося пройти такий маршрут.
Panasonic стверджує, що їх дітище здатне на такий подвиг і пройде цю дистанцію від початку до кінця. Правда здійснювати свій подвиг робот буде після проходження етапів основними учасниками змагань і на подолання всього маршруту йому знадобиться цілий тиждень. Адже його зростання всього 17 сантиметрів і він поки не може на рівних битися з людськими богатирями.
Для Panasonic важливо таким чином перевірити працездатність і надійність своїх нових батарейок Evolta, які можна перезаряджати до двох тисяч разів. А щоб вони добре стали продаватися і Panasonic міг заробити багато грошей потрібно интернет магазин Miramax, щоб робот успішно подолав усі труднощі і дістався до фінішу.

     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.9362280368805