22 июл 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Авто Готовим двигатель к морозам
« назад

19 января 2012 15:00

Готовим двигатель к морозам

 
У зимову пору процеси в дизельному двигуні помітно ускладнюються. Паливо з-за низької температури стає в'язким і гірше розпорошується через форсунки. А потрапляючи в камеру згоряння тут же «осідає» на її стінках у вигляді роси.
Холодне повітря також погіршує становище, адже в кінці стиснення його температура повинна перевищувати температуру самозаймання палива. До всього цього слід додати ще й загусло масло, опір якого потрібно долати при пуску
Для впевненого пуску дизельного двигуна необхідно в камерах згоряння створити «маленький Ташкент». Акумулятор і стартер повинні давати потужність, якої буде достатньо для того, щоб колінчастий вал міг «штовхати» поршні з високою частотою, а дизельне паливо не повинно кристалізуватися при низькій температурі і перетворюватися на «кисіль».
Що ж необхідно зробити для підготовки дизельного двигуна до зимової експлуатації?
Слід почати з акумулятора. Дизельний двигун відрізняється від бензинового великим ступенем стиснення і високими пусковими оборотами, тому акумуляторна батарея повинна володіти підвищеною потужністю. Пусковий струм в акумуляторах повинен бути не нижче 320 А. Якщо акумулятор прослужив на дизельному двигуні більше 3 років, також можуть виникнути проблеми. Потрібно обов'язково перевірити рівень електроліту. Наконечники проводів і вивідні клеми АКБ і стартера потрібно обов'язково очистити від окислення. Не завадить також покрити їх шаром пластичного мастила. Це допоможе захистити клеми від солі, якою багато взимку на дорогах.
В системі харчування потрібно злити відстій з паливного бака і фільтру. Якщо влітку дизель працював з «димком», необхідно перевірити і відрегулювати кут випередження впорскування палива.
Якщо дизельний автомобіль проїхав вже більше 100 тисяч кілометрів, то його запуск може ускладнюватися через недостатню компресії в циліндрах. У цьому винні зношені гільзи і поршневі кільця. Не варто відкладати до останнього моменту ремонт поршневої групи.
Якщо уважно стежити за всіма параметрами і перевірити всі системи, то запуск дизельного двигуна не викличе утруднень. Якщо ж вам самостійно не вдається привести свою силову установку в порядок интернет магазин Miramax, то зверніться за кваліфікованою допомогою до найближчого автосервіс.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7790849208832