17 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости IT технологии Сверхурочная работа: чтение электронных писем
« назад

06 февраля 2012 10:30

Сверхурочная работа: чтение электронных писем

 
У сучасних засобів зв'язку, які гарантують цілодобову доступність користувача, тобто не тільки відчутні переваги, але і вельми помітні недоліки. Навряд чи когось здатне порадувати отримане пізно ввечері лист від безпосереднього керівника, в якому співробітникові пропонується терміново зайнятися вирішенням тієї чи іншої задачі. Цікаво, що практично ніде робота, виконана за електронною запиту, не розглядається як понаднормова і вимагає додаткової оплати. Нещодавно влада Бразилії заявили про внесення поправок у трудове законодавство, що дозволяють вирішити цю актуальну проблему.
Як повідомляють оглядачі Associated Press, згідно з новим законом, будь-який електронний повідомлення, що стосується професійних питань і отримане співробітником по закінченню трудового дня, може розглядатися як усна інструкція від безпосереднього керівництва. Таким чином, пояснюють бразильські юристи, співробітник, який отримав лист від начальства, відтепер може і повинен претендувати на оплату понаднормової роботи.
Внесена до законодавства поправка напевно буде сприйнята неоднозначно. Новий закон не викличе радості у керівників великих компаній і організацій, які впевнені що кожен їхній співробітник повинен залишатися на зв'язку в режимі 24 години на добу интернет магазин Мирамакс. Також можна не сумніватися в тому, що закон буде з захопленням прийнятий рядовими службовцями.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8087999820709