17 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии OS X Mountain Lion
« назад

OS X Mountain Lion

 

Нещодавно Apple анонсувала наступну версію Mac OS X, операційної системи, яка працює на всіх комп'ютерах Mac. Вона буде називатися Mountain Lion і вже цього літа з'явиться у продажу. Нова операційна система буде наповнена додатками, які у всю використовуються на iPhone і iPad. Це ще одна зупинка на шляху до реалізації Остаточного Плану Apple щодо домінування в сфері гаджетів (не офіційна назва): зближення Mac OS і iOS.

Ми не збираємося довго обговорювати нові можливості, і ми не тестували бета-версію. Але розповімо про деякі моменти та особливості. Такі програми IOS, як IMessage (безкоштовний SMS-сервіс, IChat), Примітки, Нагадування і Game Center тепер будуть доступні у Вашому комп'ютері, завдяки OS X Mountain Lion. У правому верхньому кутку екрану тепер буде знаходитися список, що випадає нових повідомлень.

Ви зможете також ділитися своєю інформацією з соціальними мережами: відправляти посилання на адресу електронної пошти або Twitter з певних додатків, таких як Safari, завантажувати фотографії на Flickr і т.д. AirPlay теж буде доступна в новому Mac. AirPlay - це функція в iPhone і iPad, яка дозволяє Вам транслювати пісню, відео або фотографію прямо зі свого мобільного пристрою на Apple TV (2-го покоління) або медіаплеєр Boxee Box. Багато функцій дивовижні і футуристичні, і це дуже подобатися більшості в Mac.

Це тільки деякі особливості нової операційної системи интернет магазин Miramax. Сьогодні ми можемо припустити, що в штатах OS X Mountain Lion буде коштувати приблизно 30 $, але це тільки припущення а не роздрібна ціна.

     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8256990909576