23 июл 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Гора в Солнечной системе
« назад

15 февраля 2012 10:59

Гора в Солнечной системе

 
На астероїді Веста, можливо, знаходиться найвища гора в Сонячній системі.
За допомогою дослідницького зонда Dawn астрономами було зроблено важливе відкриття. На астероїді Веста була виявлена одна з найбільш високих гір Сонячної системи. Точна висота її ще не визначена, але вчені стверджують, що якщо ця безіменна поки вершина і поступається вулкану «Олімп» на Марсі, то зовсім небагато, і існує ймовірність того, що при більш точному вимірі вона виявиться вище марсіанської гори. Поки найвищою вершиною Сонячної системи є «Олімп», він підноситься вгору на 21 кілометр. Тепер у нього з'явився серйозний конкурент.
Космічний зонд Dawn запущений в космос в 2007 році. Через чотири роки польоту він опинився на орбіті Вести і почав посилати на Землю цінну інформацію про структуру і пристрої цього астероїда. Вчені підтвердили припущення про наявність залізного ядра, дізналися багато нового про різноманітне рельєфі поверхні. Там є рівнинні ділянки, кратери і височенні гори.
Астероїд Вест був відкритий на початку 19 століття німецьким астрономом Генріхом Ольберсом. Його діаметр становить 520 кілометрів. За розмірами Веста займає друге місце в Сонячній системі, поступаючись тільки іншому астероїда - Палладі. Зате вона дуже важка интернет магазин мирамакс, і за вагою випереджає всі відомі на сьогоднішній день астероїди.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7861471176147