22 июл 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Авто Московские пробки, длинной стали, как расстояние до Новосибирска
« назад

22 декабря 2011 15:57

Московские пробки, длинной стали, как расстояние до Новосибирска

 
Снігопад, який триває другий день поспіль, 22 грудня сильно ускладнив ситуацію на дорогах Москви. За даними сервісу "Яндекс.Пробки", довжина пробок в столиці становить близько 3400 кілометрів (відстань від Москви до Новосибірська). Завантаженість доріг оцінюється в дев'ять балів з десяти ("Місто стоїть"). Як наголошується в прес-релізі "Яндекс.Пробок", ситуація на дорогах зазвичай помітно поліпшується після 09:00. Однак 22 грудня, станом на 11:18, показник пробок тримається на рівні дев'яти балів.
Зовнішня сторона МКАД коштує від Дмитрівського шосе і до Рубльовки і від Можайського шосе і до Профспілковій вулиці. Серйозні пробки також на Третьому транспортному кільці: на зовнішній стороні від Сущевский валу і до Беговой, на внутрішній - від шосе Ентузіастів і до Варшавка і від Шмітовському проїзду і до Сущевский валу.
Труднощі виникли й на виносних магістралях, у тому числі на Ленінському та Кутузовському проспектах.
За Прогоноз метеорологів интернет магазин Miramax, рясні опади у Москві збережуться до кінця робочого тижня. Як повідомляє ИТАР-ТАСС, на вулицях Москви в цілодобовому режимі працює 12 тисяч одиниць снігоприбиральної техніки. Московська влада закликали автомобілістів користуватися громадським транспортом.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8185729980469