23 июл 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости IT технологии Интернет перейдет на новый протокол подключения к сети
« назад

06 февраля 2012 15:31

Интернет перейдет на новый протокол подключения к сети

 
6 червня 2012 всі великі Інтернет-компанії офіційно повністю перейдуть на новий протокол підключення до мережі Інтернет. Це дозволить практично назавжди виключити проблеми з підключенням до Всесвітньої мережі будь-якої кількості пристроїв.
Старий протокол вміщував в себе 4000000000 адрес, новий же дозволить кожному жителю Землі мати в розпорядженні до 300 000 000 адрес. Тобто буде практично вічним і невичерпним, розповів "РГ" директор Координаційного центру національного домена мережі Інтернет Андрій Колесников.
«З введенням нового Інтернет-протоколу кожен житель Землі зможе вийти в мережу абсолютно з будь-якої кількості пристроїв - починаючи від банального комп'ютера або телефону і закінчуючи« онлайн-нашийником »для собаки, який буде передавати сигнали про місцезнаходження улюбленого вихованця і не дозволить йому загубитися» , - пояснив він суть нововведення.
За словами Колесникова, вже в лютому 2011 року не залишилося ні одного блоку вільних IP-адрес, тобто унікальних ідентифікаторів пристрою (звичайно комп'ютера), підключеного до локальної мережі або Інтернету. «При цьому саме введення нового протоколу IPv6 замість існуючого раніше IPv4 цілком обгрунтоване розвитком нашої цивілізації, - каже Колесніков. - В ужиток входять такі речі як «розумний будинок», холодильник, який сам визначає наявність або відсутність продуктів і, підключаючись до Інтернету, закуповує їх. А сучасні телевізори стежать за оновленням програми передач. Величезна кількість самих різних датчиків в сучасних автомобілях можуть обмінюватися інформацією про свій стан з диспетчерською службою, нагадуючи про необхідний ремонті ».
Тому впровадження нового протоколу цілком своєчасно, вважає експерт. До початку наступного десятиліття до Інтернету, за прогнозом Analysys Mason, буде підключено більше 16 мільярдів пристроїв. Тобто виходить, що до 2020 року на кожну людину в світі буде припадати від 0,8 до 5,8 інтернет-пристроїв. Варто зазначити, що перше масштабне тестування нового протоколу підключення до мережі Інтернет було проведено п'ятьма великими Інтернет-компаніями (Google, Facebook, Yahoo, Mozilla і YouTube) влітку минулого року. Однак мережева інфраструктура багатьох провайдерів і хостинг-компаній вже була досить добре готова і це интернет магазин Miramax, в цілому цілком історична подія для Всесвітньої мережі, залишилося непоміченим більшістю користувачів.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8275589942932