22 июл 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Спорт Евробаскет-2015 пройдет без Франции
« назад

22 декабря 2011 16:56

Евробаскет-2015 пройдет без Франции

 
Німеччина, Франція, Італія і Хорватія відкликали спільну заявку на проведення чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. Відповідну заяву поширила у середу Федерація баскетболу Франції (ФБФ).
" Німеччина, Франція, Італія і Хорватія негайно відмовляються від своєї кандидатури на організацію турніру Євробаскет-2015", - йдеться в комюніке ФБФ. Дане рішення одноголосно прийняли керівники всіх чотирьох національних федерацій, що брали участь в цьому проекті.
Приводом для відмови від спільної заявки, пояснюється в заяві, послужили "численні сумніви щодо професіоналізму і відсутність довіри до процесу розгляду кандидатури, проведеного федерацією FIBA-Європа.
"Вимоги, пред'явлені під час процесу висування кандидатури, були несумісні з серйозним і професійним порядком роботи интернет магазин Мирамакс, - підкреслили автори спільного звернення. - FIBA-Європа не поділяє наше бачення щодо майбутнього розвитку та просування Євробаскету".
Голосування, на якому визначиться місце проведення європейського баскетбольного першості 2015 року, відбудеться 18 грудня в німецькому Мюнхені. Тепер єдиним претендентом на звання столиці чоловічого Євробаскету-2015 року залишилася України.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8156518936157