16 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
« назад

Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины

 

У мережі з'явилися перші відеоматеріали занурення відомого кінорежисера і дослідника Джеймса Кемерона на дно найглибшого місця на Землі - Маріанського жолоба. «Я дійсно відчуваю себе, як ніби повернувся з іншої планети», говорить Кемерон у відео після занурення.

 

Глибоководний апарат Challenger з Джеймсом Кемероном на борту впав у найглибше місце Маріанської западини, де його дійсно стиснуло на сім з половиною сантиметрів. Там на це чудо технічного прогресу впливало тиск в 7200 кілограм на квадратний дюйм. Само собою зрозуміло, що життя на такій глибині сильно відрізняється від тієї, яка розквітає на поверхні. Джеймс Кемерон розказує, що він розглядав дно як «інший світ», де істоти не мають пігментами, і у багатьох з них немає очей.

Нагадаємо, що в неділю (за місцевим часом в Гуамі це був понеділок), Кемерон побив рекорд по одиночному занурення на дно западини, глибина якої більше, ніж висота гори Еверест - більше 10 кілометрів. Також він став першою людиною, яка відвідала Маріанську западину з 1960 року. Режисер взяв із собою кілька камер для запису глибоководного пейзажу интернет магазин Miramax, тому очікуємо в найближчі тижні більш дивне відео з дна Маріанської западини - одного з найбільш екстремальних місць на планеті Земля.

     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8245739936829