27 мая 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Интересное Книжная башня в Праге
« назад

11 января 2012 09:30

Книжная башня в Праге

 
Сьогодні загальносвітової проблемою є те, що інтерес до читання знижується з кожним роком. Щоб зробити читання більш популярним, у Празькій міській бібліотеці створили інсталяцію з книг, що називається Idiom. Її автором став художник із Словаччини Матей Крен.
Протягом багатьох століть книги були основним джерелом інформації і мудрості на планеті. На сьогодні дана функція все більше відводиться інтернету, але лише невелика частина друкованої продукції, яка була створена за багато років, має власну оцифровану версію. Тим не менш, останнє не сильно хвилює свідомість читачів - все більше число людей використовує для отримання інформації інтернет і все менше - бібліотеку.
Даними тенденціями стурбовані і співробітники міської бібліотеки в Празі, найбільш великому книгосховище Центральної Європи. Різними методами вони намагаються привернути увагу людей до цієї проблеми. Одним з таких способів і є дана інсталяція. Вона являє собою вежу, створену з книг. Збоку у даної споруди є спеціальне «віконце», куди може подивитися кожен охочий.
Якщо людина загляне у вежу, то куди б не прямував його погляд, він зможе побачити лише безкрайній книжковий стовп. Справа в тому интернет магазин Miramax, що в стелю і підстава інсталяції впроваджені дзеркала круглої форми, за рахунок чого і створюється даний ефект.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.9361989498138