17 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Интересное Приложение для iPhone заставляет платить за пропущенные тренировки
« назад

27 января 2012 10:49

Приложение для iPhone заставляет платить за пропущенные тренировки

 
Для більшості людей одним з кращих мотиваторів є гроші. А якщо гроші ще й з'єднати із заняттями з фітнесу, то людина просто приречений привести себе в гарну форму. Грунтуючись на цьому переконанні, двоє молодих випускників Гарварду розробили додаток для iPhone під назвою "GymPact", яке платить вам гроші за відвідування занять і забирає їх у вас за кожен пропуск.
"Поведінкова економіка показує, що прив'язування фінансового стимулу до конкретних і легко досяжним речам, таким як, наприклад, походи в спортзал, є дуже ефективним, - говорить Йіфан Чжан, один із творців програми. - Людям не подобається втрачати гроші, і для них це один з найсильніших мотиваторів. Куди більш сильний, ніж навіть можливість виграти гроші. "
"GymPact" можна придбати безкоштовно. У його базі даних значиться більше 40,000 фітнес-клубів США. Але якщо раптом ви не знайдете там свого улюбленого спортзалу, ви зможете самостійно додати його до цього списку. Коли ви пропускаєте тренування, з вашого рахунку знімається певна сума, а в кінці місяця гроші, зібрані з усіх "прогульників", об'єднуються в загальний фонд і розподіляються порівну між тими, хто регулярно відвідує заняття. Ну, і, зрозуміло, виробники програми присвоюють собі невеликий відсоток від цієї суми як прибутку.
Тепер давайте розберемося, як же ця система працює. Отже, ви завантажуєте "GymPact" на свій iPhone. Потім вибираєте, скільки днів на тиждень ви збираєтеся ходити в спортзал. Це повинна бути як мінімум одна півгодинна тренування. Далі ви самі обираєте суму (мінімум - 5 $), на яку будете оштрафовані в разі пропуску. Щоразу приходячи в спортзал, ви натискаєте на кнопку реєстрації в своєму додатку, щоб GPS автоматично відстежив ваше місцезнаходження. Якщо ви спробуєте зшахраювати і піти із заняття раніше, ніж воно закінчиться, то "GymPact" не зарахує це тренування і зніме з вашої кредитної картки ту суму, яку ви вказали. Зате якщо ви будете займатися сумлінно, то вам гарантовано регулярне грошову винагороду, яка спонсорують ледарі і лежебоки. Якщо ж ви пропускаєте тренування через хворобу, необхідно надати довідку від лікаря, щоб не платити штраф.
На сьогоднішній день у "GymPact" приблизно 1500 користувачів, і їх кількість постійно зростає интернет магазин Мирамакс. І враховуючи те, що старанні клієнти фітнес-клубів продовжують отримувати матеріальні бонуси від цієї програми, можна зробити висновок, що іноді лінь мотивує людей ще сильніше, ніж гроші.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7928550243378