22 июл 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости IT технологии Aple iOS и Google Android совместили с Windows Phone 7
« назад

23 декабря 2011 09:26

Aple iOS и Google Android совместили с Windows Phone 7

 
У компані назвали цей інтерфейс - Metro. Він досить простий і зрозумілий інтуітіно - достатньо кількох хвилин робіт з системою, що б зробити висновок подобається вона Вам чи ні. А щоб залучити більше користувачів мобільних платформ, Microsoft розробила спеціальний емулятор, що працює прямо в браузері, для власників смартфонів на конкуруючих платормах.
Якщо говорити про функціональність цього емулятора, то зрозуміло він обмежений, нотем не менше розробники постаралися створити для користувача досить повне уявлення про свою ОС і на що вона здатна. Користувачеві доступна можливість набору номера і запуск декількох базових додатків, наприклад, контактів. Так само варто відзначити той факт, що якщо відкрити емулятор в браузері зі смартфона, то їм можна керувати за допомогою сенсорного екрана. Якщо ж запустити його в браузері настільного ПК, то можна користуватися интернет магазин Miramax мишкою.
Однак користувачами повноцінної ОС Windows Phone 7 зазначається що на таких пристроях емулятор не рабоать так як має, хоча пристрої на базі мобільної Windows і оснащені мобільною версією браузера Internet Explorer 9.0, який підтримує стандарт HTML5.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7848920822144