16 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Наука и технологии Angry Birds захватили мир
« назад

Angry Birds захватили мир

 

Angry Birds - дуже популярна гра у всьому світі. За три роки свого існування вона встигла привернути сотні тисяч фанатів. Стріляти в свинок з рогатки на екрані iPhone це весело і легко. Але насправді в реальному житті стрільба з рогатки є досить важким заняттям.

Сьогодні ця гра доступна для таких платформ, як андроїд, Symbian ³, Bada, WebOS, Maemo, 5Mac OS X і навіть Microsoft Windows. Mirnt.ru стало відомо, що зараз у нас з'явилася можливість отримати найкраще з обох світів - реальну рогатку і цифрових птахів. Фанат Angry Birds, Саймон Форд (Simon Ford) з компанії Mbed, винайшов USB рогатку для того, щоб зробити гру більш реалістичною.

Ідея полягає в тому, щоб перетворити рогатку в USB миша. Коли Ви підключаєте USB рогатку до ПК, вона розпізнається як звичайна миша без установки драйверів. Таким чином, можна перевести всі фізичні руху USB рогаткою у відповідні засоби управління мишею, необхідні, щоб змусити рогатку на екрані наслідувати рогатці у Вашій руці. Реалізація цієї ідеї вимагає впровадження акселерометра, який дозволяє відстежувати кут нахилу рогатки і датчик натягу гуми. Таким чином, можна визначити силу і траєкторію пострілу.

USB рогатка складається з двох частин: цифровий (USB-мікроконтролер фірми Mbed, акселерометр, датчик натягу гуми, з'єднувач USB, і т.д.) і аналог (безпосередньо рогатка). Автор винаходу також повідомив, що на порталі компанії Mbed можна знайти інструкції интернет магазин Miramax, як зробити таку рогатку самостійно. Щоб добитися максимального ефекту від гри за допомогою USB рогатки, потрібно використовувати проектор.

     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.7903909683228