16 авг 2018       Курс: 1$ = 28 грн.
 
 
В корзине нет товаров
 
 


  

 

  

 

Новости Интересное Удивительные находки и открытия индийских ученых
« назад

02 февраля 2012 13:07

Удивительные находки и открытия индийских ученых

 
Нещодавно з'явилися повідомлення про дивні знахідки і відкриття індійських вчених, які були зроблені в тропічному лісі на півдні країни. У віддаленому і важкодоступному районі біологи знайшли півтора десятка нових видів земноводних і декілька видів тварин, які вважалися вимерлими. Але головною своєю удачею вчені називають зустріч з нявкаючій жабою, яка досі не зустрічалася на індійській території.
Знайшли її випадково. Почувши вночі котяче нявкання, біологи попрямували з ліхтариками в ліс і довго шукали володаря дивних для тропічного лісу звуків. Яке ж було їх здивування, коли замість кішок вони виявили маленьких зелених жаб, які спілкувалися між собою на котячому мовою.
Взагалі жаби дивні створіння. У них стільки дивацтв, що доводиться тільки відкривати рот від подиву. Ще в 1785 році італієць Спаланцані, 3 вийнявши у жаби легені, страшенно здивувався, що нічого з нею не сталося, і вона продовжувала дихати і ловити мух як ні в чому не бувало. Британець Едварс помістив жабу під воду, і вона там провела кілька місяців без повітря. Виявляється, жаба дихає шкірою, яка може добувати кисень навіть з води, а легкі їй потрібні для того, щоб видавати звуки. Жаби найгаласливіший народ у світі интернет магазин Miramax, а звуки, які вони видають, різноманітні і вигадливі. Вони гавкають, гарчать, свистять, ревуть як бики і нявкають як кішки.
     
OS X Mountain Lion
подробнее
Angry Birds захватили мир
подробнее
Смартфон заботится о хозяине
подробнее
Ученые «взломали» нейроны мышей
подробнее
Кэмерон погрузился на дно Марианской впадины
подробнее
 
 Copyright © 2018 
   
Разработка веб-сайта: Студия COM.CV.UA
1.8384289741516